Charlotte Wahlström oljemålning

288064

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Landskap i skymning, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 30x46 cm

Dukskador från häftstift

Ändringar/tillägg
Dukskador från häftstift

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
1649268
1649267
950
1649266
900
1649265
700
1649264
550

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.