Paraplyställ 1930-tal

288060

PARAPLYSTÄLL, 1930-tal, fotplatta i bemålat gjutjärn, stomme i vitmetall, skyltmärkt WELLA 29 Boulevard d´Anvers Bruxelles, höjd 43, 48x19 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 3

Paraplyställ 1930-tal

Budhistorik (12 bud)
1648890
850
1645950
1643968
750
1645949
700
1643968
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.