Kuverttallrikar Stelton

288051

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, mässingspatinerad koppar, Danmark, Stelton, diameter ca 28 cm

Mässingspatinerad koppar, repor, ytskador

Ändringar/tillägg

Metall, Mässing

Monter 26

Kuverttallrikar Stelton

Budhistorik (22 bud)
1649024
2 800
1648907
2 600
1649023
2 600
1648907
2 400
1648264

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.