Harlad Lindberg

288047

LINDBERG, Harald (1904-1976): Sommarsegel, signerad och daterad Harald Lindberg 72, akvarell, 24x33,5 cm; oramad, med dedikation till Einar Forseth på åttioårsdagen

Tejpmärken längs kanter/marginalen, nålhål

Monter 29

Harlad Lindberg
Budhistorik (13 bud)
1640116
1650599
1640116
900
1650593
850
1640116

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.