Jerk Werkmäster

288040

WERKMÄSTER, Jerk (1896-1978): "Rättvik", signerad och daterad 1922, kolorerat träsnitt, 22x14 cm; med dedikation till Einar Forseth, oramad

Monter 30

Jerk Werkmäster
Budhistorik (24 bud)
1649276
1 900
1650456
1 800
1649276
1 700
1650455
1 600
1649276

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.