Gunnar Torhamn

288035

TORHAMN, Gunnar (1894-1965): Skiss: Modell i ateljé,
signerad och daterad Torhamn 31, blyerts, 20x12 cm

Veck, beskuren

Konst, Teckningar

Monter 30

Gunnar Torhamn

Budhistorik

2015-01-21 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.