Bordslampa Fog & Morup

288034

BORDSLAMPA, Fog & Morup, svartlackerad, 1960/70-tal, höjd 40 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa Fog & Morup

Budhistorik (12 bud)
1648846
900
1648831
850
1648119
1643351
750
1641460
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.