Dosa 1800-tal

288033

DOSA, 1800-tal, lackerad papier maché, polykromt bemålat lock av kvinna med rovfågel, ca 8x5 cm

Slitage

Diverse, Samlarobjekt

Monter 26

Dosa 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1649523
550
1645519
500
1649507
500
1645519
450
1649506

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.