Kartuschlåda 1800-tal

288028

KARTUSCHLÅDA, 1800-tal, Frankrike, svart läder, förgyllda beslag, dekor av tupp, ca 15,5x8,5 cm

Vapen/Medaljer, Diverse

Monter 26

Kartuschlåda 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1645937
2 400
1645512
1642624
1642624
1 900
1645511
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.