Carl Fredrik Reuterswärd etsning

288026

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Den 11 september 2001 New York", signerad CFR, etsning, ca 67x54 cm

Fack 12

Budhistorik (8 bud)
1648903
650
1648906
600
1648903
550
1648905
500
1648903
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.