Vladimir Velickovic färglitografi

288023

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): Komposition, "Trois états du sant", signerad och daterad Velikovic 1975, 52/100, färglitografi, ca 71x101 cm

Fack 6

Budhistorik (10 bud)
1648820
900
1649097
900
1648820
1645971
750
1645971
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.