Brevpress figurin

288019

BREVPRESS, FIGURIN, 1900-tal, konstmassa resp brons, i form av gris på bok resp tjur, längd ca 6-8,5 cm

Brevpressen med smärre skador

Diverse

Monter 26

Brevpress figurin

Budhistorik (11 bud)
1649086
850
1645834
1645834
700
1645517
650
1644521
600

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.