Gunnar Ström

288018

STRÖM Gunnar (1892-1982): Cabarét, signerad G.Ström, blandteknik på pappskiva, 26,5x27 cm
PROVENIENS: Konstnären Einar Forseth.
HISTORIK: Gunnar och Einar var studiekamrater på Mejan

Oramad, nålhål

Monter 26

Gunnar Ström

Budhistorik (19 bud)
1648877
1 700
1648879
1 600
1648877
1648878
1 400
1648877
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.