Sengustaviansk byrå i mahogny

288016

BYRÅ, 1800-talets början, sengustaviansk, 3-lådig, faner i mahogny, mässingsbeslag, höjd ca 83, 54x104 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Renoverad och kompletterad

Rum 4

Sengustaviansk byrå i mahogny

Budhistorik (29 bud)
1648715
5 400
1645672
5 200
1648714
5 200
1645672
4 800
1645671
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.