Marcel Pouget

288014

POUGET, Marcel (1923-1985): Komposition, signerad och daterad M Pouget -55, olja på duk, ca 120x60 cm

Krackeleringar

Rum 11

Marcel Pouget

Budhistorik (10 bud)
1641404
1 700
1643053
1 600
1641404
1641336
650
1641300
600

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.