Erik Chambert oljemålning

288013

CHAMBERT, Erik (1902-1988): Komposition, signerad a tergo ERIK CHAMBERT, etikett a tergo "Chae-14 251, 299, Åmells", olja på pannå, ca 99x80 cm

Smärre krackeleringar

Rum 17

Erik Chambert oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1649209
11 500
1648307
11 000
1644649
10 500
1643554
10 000
1643553
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 124 EUR, 1 314 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.