Ingegerd Torhamn oljemålning

288009

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): "Katedralt Landskap", monogramsignerad IT, olja på pannå, ca 33x41 cm

Rum 4

Ingegerd Torhamn oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1642219
3 400
1649535
3 200
1642219
1649532
2 800
1642219
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.