Roger Bezombes

288008

BEZOMBES, Roger (1913-1994): Arlequin ā la guitare, signerad, ea, färglitografi, 43x56 cm

Gulnader

Fack 18

Roger Bezombes

Budhistorik

2015-01-20 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.