Leida Rives oljemålning

288003

RIVES, Leida (1915-1989): "Curlingspelare", signerad L Rives, datering a tergo 1965, olja på pannå, ca 46x44 cm

Rum 4

Leida Rives oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1649252
2 600
1645166
2 400
1649249
2 400
1645166
1645043

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.