Viking Svensson oljemålning

288001

SVENSSON, Viking (samtida): Komposition, ramen märkt Viking Svensson -48, olja på duk, ca 24,5x32 cm

Duklagning

Fack 1

Viking Svensson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1649387
1 400
1649324
1 300
1649324
1641266
1649320

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.