Carsten Regild oljemålning

287999

REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition med fluga, signerad och daterad C Regild -87, olja på duk, ca 35x27 cm

Fack 14

Carsten Regild oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1649189
1 700
1649045
1 600
1649045
1644904
1644903
950

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.