Madeleine Pyk oljemålning

287998

PYK, Madeleine (född 1934): Omfamnande apor, signerad M Pyk, olja på duk, ca 100x54 cm

Krackeleringar

Rum 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1646873
18 000
1644648
17 500
1644647
17 000
1644000
16 500
1643999
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.