Grötskål

287996

GRÖTSKÅL, flitntgods, 1900-talets första hälft, Göteborg, med dekor av tomtar, diameter 23 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Monter 26

Grötskål

Budhistorik (6 bud)
1645108
500
1649263
500
1645108
450
1647018
1645108

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.