Georg Pauli oljemålning

287987

PAULI, Georg (1855-1935): Modell, monogramsignerad, olja på pannå, 41x30 cm

Intryckningsskador, färgbortfall

Fack 4

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1642454
750
1642620
700
1642454
600
1640840
550
1640840

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.