Sjömanskista

287986

SJÖMANSKISTA, 1800-talets senare del, blåmålad, höjd 42, 90x42 cm

Slitage, nyckel saknas

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Sjömanskista

Budhistorik (24 bud)
1648069
1 900
1648066
1 800
1648068
1 800
1648066
1 600
1647547

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.