Landskap med får oljemålning

287985

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med får, olja på pannå, ca 43x68 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Landskap med får oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1649449
1649447
1 900
1649412
1 800
1649397
1 700
1649352
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.