Elna Jacobsson oljemålning

287983

JACOBSSON, Elna (född 1894-1985): Modell, signerad Elna Jacobsson, olja på duk, 73x60 cm

Smärre rispor

Rum 4

Elna Jacobsson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1649461
1 900
1649463
1 800
1649461
1 700
1649459
1 600
1649457

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.