Olle Nordberg oljemålning

287981

NORDBERG, Olle (1905-1986): Lekande barn, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 65x54 cm

Fack 12

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1648910
1 300
1648847
1647486
900
1641898
550
1640514
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.