Oskar Bergman färglitografi

287980

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap med björkar, signerad Oskar Bergman, 213/260, färglitografi, ca 52x38 cm

Gulnad

Fack 3

Oskar Bergman färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1649121
500
1648744
450
1645344
1640709
1638899

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.