Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda

287972

SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad KODSTA BODA B. Vallien, EDITION 939002 33/50, medföljande svart träsockel, höjd 32 cm, med sockel 37 cm

Obetydligt nagg

Ändringar/tillägg
Obetydligt nagg

Glas, Konstglas

Monter 24

Budhistorik (39 bud)
1647526
5 200
1647512
5 000
1647525
4 800
1647512
4 600
1647476
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.