Fartygsmodell

287971

FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm, försedd med radiostyrning

renoverad, smärre skador

Ändringar/tillägg
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=1ctFP4BRuPo

Diverse, Inredning och husgeråd, Nautica/Technica

Kundcenter

Fartygsmodell

Budhistorik (12 bud)
1639415
9 600
1639309
8 000
1638990
5 600
1638885
5 000
1638770
4 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.