Eric H Olson färglitografi

287969

OLSON, Eric H (1909-1995): Komposition, signerad Eric H. Olson, HC, färglitografi, 47x56 cm

Fack 9

Eric H Olson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1648138
550
1648135
500
1648121
450
1648116
1648094

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.