Diamond Chair Bertoia

287963

FÅTÖLJ, H Bertoia, "Diamond Chair", 1950-tal, svartlackerad ståltråd, röd tygklädsel

Smärre bruksslitage

Möbler, Design

Rum 17

Diamond Chair Bertoia

Budhistorik (9 bud)
1648371
3 600
1641932
3 400
1648260
3 200
1641932
1639685
1 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.