John E Franzén färglitografi

287952

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Chopper, monogramsignerad och daterad JEF 1998, 40/320, färglitografi, 19x22 cm

Fack 8

John E Franzén färglitografi

Budhistorik (9 bud)
1647737
950
1646143
900
1644054
850
1640988
1644052

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.