Oljemålning efter Tenier

287947

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) kopia efter Teniers: Män runt bord, olja på duk, 47x66 cm
Enligt uppgift målad av elev till Per Krafft dy

Hål, frgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning efter Tenier

Budhistorik (15 bud)
1662781
2 800
1662225
2 600
1662200
2 400
1661991
1662199

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.