Vitrinskåp rokokostil

287946

VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 200, 129x40 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

Rum 17

Vitrinskåp rokokostil

Budhistorik (5 bud)
1646641
1 300
1645196
1640449
950
1638797
900
1638128

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.