Soffbord 1960-tal

287943

SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i mahogny och valnöt, höjd ca 54, 90x120 cm

Ytskador

Rum 9

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

1642364
2015-01-14 16:20:29

2015-01-19 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.