Bord

287942

BORD, 1800-talets andra hälft, skiva fanérad i alm, nyckelskylt i pärlemor, höjd 76, 56x37 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, lös överdel, smärre fanérskador

Rum 4

Bord

Budhistorik (15 bud)
1647615
1647898
1647615
950
1647897
900
1647615
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.