Nils Olzon oljemålning

287936

OLZON, Nils (1891-1953): Vårbäck, signerad och daterad Nils Olzon -46, olja på duk, 57x68 cm

Rum 14

Nils Olzon oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1647931
600
1647924
550
1647930
500
1647924
450
1647928

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.