Kista barocktyp

287935

KISTA, 1700/1800-tal, ek, rikt dekorerade järnbeslag, höjd 82, 117x62 cm

Sprickor, skador, nyckel saknas/kistan låst

Rum 4

Kista barocktyp

Budhistorik (20 bud)
1647453
1641839
1 400
1647451
1 400
1641839
1 300
1646628

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.