Matbord 1900-talets andra hälft

287934

MATBORD, 1900-talets andra hälft, brunbetsat, märkt Made in USA, 2 iläggsskivor vardera 46, höjd 75, 143x100 cm

Slitage

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1647466
1646289
1645111

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.