Marc Rayner blandteknik

287927

RAYNER Marc (född 1959 Australien): Komposition med figurer, signerad och daterad på ramen Rayner -05, blandteknik, 103x104 cm
UTSTÄLLD: Galleri Jan Wallmark

Rum 4

Marc Rayner blandteknik

Budhistorik (14 bud)
1648339
1 700
1648249
1 600
1646868
1648246
1646868

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.