Bengt Lindström, Kungen

287925

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Kungen", olja på duk, 65 x 54 cm. Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0324

Kundcenter

Bengt Lindström, Kungen
Budhistorik (9 bud)
1655889
25 000
1649550
23 000
1645991
21 000
1645990
20 000
1645989
17 500

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.