Reuben Nordström blyerts

287915

NORDSTRÖM, Reuben (1886-1919): Stående modell, signerad Reuben Nordström, påskrift 1914, blyerts på papper, 65x44 cm

Skador

Konst, Teckningar

Rum 1

Reuben Nordström blyerts

Budhistorik (3 bud)

1649151
1648807
1639386

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.