Konsolbord empire

287908

KONSOLBORD, empire, marmorerat och förgyllt, lyrfot, höjd 86, 76x37 cm

Renoverat, kompletterat, skador

Rum 7

Konsolbord empire

Budhistorik (33 bud)
1648039
6 800
1648042
6 600
1648039
6 400
1648030
6 200
1648038
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.