John Jon And På scen

287907

JON-AND, John (1889-1941): "På scen VI", stämpelsignerad Jon And, akvarell, 22x32 cm

Kundcenter

John Jon And På scen

Budhistorik (3 bud)

1644202
3 400
1642078
1641643

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.