Einar Forseth

287904

FORSETH, Einar (1892-1982): "Axel Fridell, Paris 1934", signerad och daterad Einar Forseth 7/2 1934, blyerts på papper, 27,5x35,5 cm
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador, lagning

Konst, Teckningar

Rum 1

Einar Forseth

Budhistorik (4 bud)

1642197
450
1642446
1642197
1640393

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.