Karmstolar valnöt

287903

KARMSTOLAR, 5 st., 1900-talets andra hälft, valnöt, grön läderklädsel, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage

Rum 10

Karmstolar valnöt

Budhistorik (25 bud)
1652054
6 600
1652074
6 600
1652054
6 400
1652073
6 200
1652054
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.