Einar Forseth Hanna Pauli

287899

FORSETH, Einar (1892-1982): "Hanna Pauli", signerad E Fo, 1930-40-tal, tusch på smörpapper, 27x19 cm; oramad,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador

Konst, Teckningar

Rum 1

Einar Forseth Hanna Pauli
Budhistorik

2015-01-21 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.