Bänk 1800-tal

287896

BÄNK, 1800-tal, bemålad furu, höjd 36, 131x31 cm

Skador

Rum 9

Bänk 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1648379
1647676
950
1647676
750
1647612
700
1645730
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.